środa, 29 czerwca 2016

Czy używane krzesełka schodowe to dobre rozwiązanie?

używane krzesełka schodowe


Dzięki niższej cenie używane krzesełka schodowe stanowią świetny zamiennik dla nowych urządzeń. Używane windy dla niepełnosprawnych tego typu można kupić dodatkowo na raty, co pozwoli uniknąć dużego, jednorazowego wydatku.


Każde używane krzesełko schodowe jest dokładnie sprawdzane przed ponowną sprzedażą. Niedziałające elementy urządzenia zastępowane są w razie potrzeby nowymi. Ciekawą ofertę używanych krzesełek prezentuje firma Windy Schodowe. Na uwagę zasługuje przede wszystkim model Acron Superglid 120. Na urządzeniu tym można poruszać się po schodach, których kąt nachylenie mieści się w przedziale od 25 aż do 55 stopni. Omawiany model przeznaczony jest do użytkowania wewnątrz budynków. Jednak jeśli zaopatrzymy się w dodatkowe akcesoria, nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z niego także na zewnątrz. Wystarczy jedynie nabyć specjalny pokrowiec chroniący wagonik jezdny oraz siedzisko przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych, przede wszystkim deszczu.

Używane krzesełko schodowe firmy Acron napędzany jest dzięki zamontowanej w nim baterii. Akumulator podłączony jest do zasilacza, co zapewnia autonomiczność zasilania, która przyda się podczas przerw w dostawie prądu do budynku, w którym znajduje się transporter. Warto w krzesełko podłączyć zasilaczem do listy przepięciowej. Dzięki temu elektronika nie będzie narażona na działanie skoków napięcia. Krzesełkiem Supergild steruje się za pomocą specjalnego przełącznika umieszczonego w podłokietniku. Urządzenia firmy Acron posiadają panel sterowania, który pozwala na wykrycia potencjalnych niebezpieczeństw związanych z nieprawidłowym korzystaniem z transportera.

Omawiany model wyposażony jest w funkcję płynnego stopu i startu, co zapewnia korzystającej z niego osobie pełen komfort. Rozwiązanie to eliminuje problem rożnego rodzaju szarpnięć i innych nieudogodnień. Używane krzesełko schodowe zostało wyposażone w specjalny pas bezpieczeństwa chroniący osobę korzystającą z urządzenia. Innym ważnym systemem zapobiegającym niebezpiecznym sytuacjom jest automatyczny hamulec. Jego funkcję stanowi zatrzymania urządzenia na końcu toru jezdnego. Ponadto wyłączy on krzesło schodowe także w sytuacji gdy na schodach znajdzie się obiekt przycinający trasę urządzenia – może to być przykładowo inny użytkownik klatki schodowej. Wszystkie oferowane przez windy Schodowe krzesełka to urządzenia wyprodukowane po roku 2010. Sprzedawca daje nam roczną gwarancję. Jeśli wydaje się nam, że to niewiele, nic nie stoi na przeszkodzie, aby za 50 złotych miesięcznie wykupić dożywotnią gwarancję.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz